Třemošnice – Litomyšl/Čistá 0:4
Branky: Glänzner 2, Jireček, Škeřík

Mladší žáci
Třemošnice - Litomyšl/Čistá 0:6 (0:2)

Fakta - Branky: Zvěřina 2x, Hanus, Kodym, Šmíd, Grus. hřiště: Třemošnice. Rozhodčí: Ziegler.
Sestava: Jireček - Zvěřina, Bálský, Kmošek, Hanus, Šmíd, Pecháček, Grus, Kodym

Ve třetím kole nadstavby jsme nastoupili v Třemošnici. K tomuto zápasu jsme odjížděli pouze v devíti lidech. I přesto jsme zápas zvládli a dá se říct, že v celku s přehledem. Po většinu zápasu se hrálo na soupeřově polovině. Začátek zápasu byl z naší strany trochu vlažnější a tak se domácí dostali k dvěma šancím. Po té jsme se již rozkoukali a byli jsme to mi, kdo na hřišti určoval tempo hry. Vedení jsme se ujali střelou Tondy Zvěřiny v 10. minutě zápasu. Druhé branky po mnoha šancích jsme se dočkali v poslední minutě prvního poločasu, kdy po rohu Davida Šmída se trefuje hlavou Adam Hanus. Ve 37 minutě vedeme již 3:0 po brance Matyáše Kodyma. Ve 42 minutě přidává další branku po rohu opět Tonda Zvěřina. O minutu později navyšuje skóre dorážkou David Šmíd a na konečných 6:0 upravuje Matyáš Grus. Kluků děkuji za předvedený výkon a nasazení i v tom velkém vedru až do konce zápasu. Druhý zápas naší skupiny: Libchavy – Přelouč 1:1.

Zapsal: Čech Ivan