4. kolo: Nadstavba

Litomyšl/Čistá - Přelouč 2:0 (1:0)

branky: Kodym, Grus. hřiště: Litomyšl. Rozhodčí: Halva Radek
Sestava: Bálský - Zvěřina, Jireček, Kmošek, Hanus, Šmíd, Pecháček, Řehoř, Holec, Grus, Kodym, Nekvinda, Fryauf.

Brankami na začátku a na konci zápasu jsme zvítězili v dalším utkání. Doma jsme se utkali se žáky z Přelouče. První poločas se odehrál převážně na polovině soupeře. Vedení jsme se ujali Matyášem Grusem ve 2. minutě zápasu. Pak začala estráda zahazování šancí. V koncovce jsme zcela selhali. Druhý poločas už byl vyrovnanější, ale stále jsme měli mírnou převahu. Pohledný fotbal to moc nebyl, nedařila se moc kombinace a hráli jsme strašně blízko u sebe, vůbec jsme nevyužívali celou šířku hřiště. Jedna z mála akcí se povedla až ke konci zápasu, kdy Matěj Pecháček zatáhl po lajně míč a krásným centrem našel Matyáše Kodyma, který hlavou uklidil míč do branky. O první místo v tabulce se utkáme tuto neděli 11.6. v 11:15 hodin v Libchavách a pokud budeme chtít uspět, tak dnešní výkon by na to rozhodně nestačil. Druhý zápas naší skupiny: Libchavy – Třemošnice 5:1

Zapsal: Čech Ivan