Dolní Újezd/Sebranice – Litomyšl/Čistá 3:0

Mladší žáci
Libchavy - Litomyšl/Čistá - 3:3 (0:1)

Fakta - Branky: Šmíd, Kmošek, Zvěřina. hřiště: Libchavy. Rozhodčí: Langr.
Sestava: Jireček - Zvěřina, Bálský, Pecháček, Hanus, Šmíd, Kmošek, Řehoř, Holec, Grus, Kodym, Fryauf

Do zápasu v boji o první místo tabulky jsme vstoupili aktivně a v prvním poločase jsme byli aktivnější tým. Kluci bojovali, byli důrazní a pohledně i kombinovali. Postupně si začali vytvářet i šance, které bohužel neskončili brankou. Ujala se až střela Davida Šmída ve 23 minutě. Vedení 1:0 jsme udrželi do konce poločasu bez větších problémů. Druhý poločas jsme nezačali dobře. Než se kluci rozkoukali, tak bylo srovnáno na 1:1. Ve 33. minutě po závaru před domácí brankou nás dostává opět do vedení Tadeáš Kmošek. Ve 39. minutě nepovedenou rozehrou našeho golmana domácí opět srovnávají. O minutu později je s námi ještě hůře. To domácí obránce prošel celou polovinou hřiště a z velkého úhlu prostřeluje našeho brankáře 2:3. Kluky tato branka nepoložila a stále tlačili domácí. Z tohoto tlaku jsme kopali několik rohů a vyslali pár střel. Vyrovnat se nám podařilo ve 43 minutě Tondou Zvěřinou. Nadále jsme byli stále aktivní a vítězství nebylo daleko, bohužel další nemalé šance jsme nevyužili. V Libchavách kluci předvedli velice dobrý a pohledný výkon. Všechny jsem po zápase pochválil i přesto, že v zápase jsme byli lepší a zasloužili si ho vyhrát. Druhý zápas naší skupiny: Třemošnice – Přelouč 0:10.