7. kolo: Litomyšl/Čistá - Letohrad

Starší žáci
Litomyšl/Čistá - Letohrad 0:2
Fakta - Branky: Čada, Borovička. Rozhodčí: Opletal Zdeněk - Šourek, Baláš. Diváci: 30. Poločas: 0:1.
Sestava: Hlous Vojtěch - Pánek Michal (50. Vomočil Jan), Kopecký Tomáš, Čáp Martin, Netolický Lukáš, Škeřík Ivan, Glänzner Dominik, Peleška Ondřej (36. Buben Michal), Hubinka David (36. Štegner Marek), Stráník Josef, Urban Michal.

Obě branky jsme dostali po chybách ale nejvíce mrzí neproměňování našich šancí, kterých bylo dost.

Litomyšl/Čistá - Letohrad 10:2
Fakta - Branky: Bálský 4x, Hanus 3x, Zvěřina, Šmíd, Grus - Javůrek, Čada. Rozhodčí: Opletal Zdeněk. Diváci: 30. Poločas: 4:2.
Sestava: Jireček - Zvěřina, Kmošek, Albl - Šalda, Hanus, Bálský - Grus - Šmíd, Fryauf, Řehoř.

K zápasu, jako domácí v Čisté jsme nastoupili proti Letohradu. V tomto zápase se nám konečně zadařila koncovka. Zápas začal našim tlakem a hned jsme si vytvořili dvě šance. Ty jsme však nevyužili. Na druhé straně náš soupeř se dostal také do dvou šancí. Na rozdíl od nás obě využil. A tak v 9 minutě jsme prohrávali 0:2 a už to vypadalo, že se bude opakovat zápas v Dolním Újezdě. Na štěstí tomu tak nebylo. Do poločasu se nám skóre podařilo otočit na 4:2 pro nás. Druhý poločas se odehrál převážně na polovině soupeře. Skóre narostlo na konečných 10:2. Kluci předvedli hezký kombinační fotbal s efektivní/ konečně/ koncovkou. Za to jim patří velké poděkování. Musí si však dát pozor na ty začátky zápasů, které buďto podcení nebo se pořádně nekoncentrují. Střelecky se zadařilo Pavlovi Bálskému autorovi 4 branek a Adamovi Hanusovi, který se trefil 3x. Střely na branku 18:6, střely mimo branku 8:2, rohy 4:1. Tento víkend máme volno, jelikož jsme zápas s Č. Třebovou předehráli v týdnu. Další zapas hrajeme tedy až příští neděli 9.10. ve 14:15 hodin v Ústí nad Orlicí

Zapsal: Čech Ivan