8. kolo: Litomyšl/Čistá - Česká Třebová

Starší žáci:
Litomyšl/Čistá - Česká Třebová 1:1 (PK 3:2)

Fakta - Branky: Lipavský - Číž. Rozhodčí: Halva - Čáp, Neugebauer. Diváci: 40. Poločas: 1:0.
Sestava: Hlous Vojtěch - Kopecký Tomáš, Čáp Martin, Netolický Lukáš, Škeřík Ivan, Glänzner Dominik, Peleška Ondřej, Stráník Josef, Buben Milan, Pánek Michal, Lipavský Filip, Urban Michal.

Mladší žáci:
Litomyšl/Čistá - Česká Třebová 1:2

Fakta - Branky: Jireček - Linhart, Ptáček. Rozhodčí: Halva. Diváci: 40. Poločas: 1:1.
Sestava: Bálský - Zvěřina, Kmošek, Albl - Šalda, Hanus, Pecháček - Holec - Grus, Šmíd, Jireček, Kodym, Nekvinda

V domácím prostředí jsme chtěli proti České Třebové uspět a konečně naplno bodovat. První poločas tomu tak vypadalo. Byli jsme lepší a soupeře jsme zatlačili na jejich polovině. Ke koncovce jsme se však moc nedostávali. Dvě veliké šance neproměnil Matěj Grus. Branky jsme se dočkali v 15 minutě zápasu, kdy se trefil Filip Jireček. Stále jsme byli lepší, hosté za prvních 20 minut nedostali vůbec do koncovky. Na koně je dostala až ve 25 minutě chyba našeho brankáře, kterou potrestali vyrovnávací brankou. Tato lacino obdržená branka, jako by soupeře trochu nakopla a z přímého kopu trefili ještě v prvním poločase horní tyč naší branky. Druhý poločas už nebyl tak pohledný, jako první, hrálo se převážně od vápna k vápnu, hosté výborně bránili a zahušťovali prostor před svojí brankou a mi jsme se nedostali vůbec do koncovky. Když už se zdálo, že zápas skončí remízou, tak po další chybě brankáře dostáváme další branku a bylo rozhodnuto. Spousty branek vždy soupeři darujeme a to je škoda. Není to však žádná tragédie požadujeme po klucích i brankářích rozehru, nechceme ,aby míče jenom odkopávali a jelikož jsou ve fázi, kdy se to stále učí, tak z toho vyplynou i chyby. Jedeme dál, sezóna nekončí a věřím, že kluci poctivým výkonem na trénincích půjdou stále nahoru a tím přijdou i lepší výsledky. Střely na branku 3:3, střely mimo branku 3:3, rohy 4:0. K dalšímu zápasu nastoupíme v neděli 25.9. v 11:15 jako domácí na hřišti v Čisté proti žákům z Letohradu.

Foto - Ležící Pavel Bálský - 1 řada z leva: Matyáš Kodym, Fanda Řehoř, Honza Nekvinda, Matěj Pecháček, Honza Holec - 2 řada z leva: Tadeáš Kmošek, Filip Jireček, David Šmíd, Tonda Zvěřina ml., Matyáš Grus, Samuel Šalda, David Albl, Adam Hanus - 3 řada z leva: trenér Ivan Čech a trenér Tonda Zvěřina st.
Zapsal: Čech Ivan