Litomyšl/Čistá – Němčice 12:0 ( 3:0, 5:0, 4:0 )
23.3. 2017 Litomyšl UMT
Branky: Hanus 4x, Řehoř 3x, Zvěřina 2x, Grus 2x, Kmošek. Rozhodčí: Ivan Čech.
Sestava: Jireček - Zvěřina, Bálský, Pecháček - Řehoř, Hanus, Kmošek, Šalda - Grus, Holec, Fryauf

K poslednímu přípravnému zápasu před sezónou jsme nastoupili doma proti účastníku okresního přeboru Němčicím. V tomto zápase jsme byli po celé utkání lepší a zaslouženě vyhráli. V sobotu 25.3. v 11:15 hodin začínáme mistrovské zápasy na hřišti v Poličce.

Zapsal: Čech Ivan

Litomyšl/Čistá - Vysoké Mýto 1:1 (1:1)

Branky: Hanus. hřiště: UMT Litomyšl. Rozhodčí: Zvěřina Antonín
Sestava: Jireček - Pecháček, Zvěřina, Bálský, Řehoř, Hanus, Šmíd, Kmošek, Šalda, Kodym, Grus, Fryauf.

Za větrného počasí jsme přivítali v domácím prostředí 2. celek krajského přeboru skupiny A Vysoké Mýto. Hosté přijeli díky marodce v nekompletní sestavě i tak je remíza pro nás velice cenná. Kluci bojovali a Mýtu byli rovnocenným soupeřem. Hrálo se převážně od vápna k vápnu. Vedení jsme se ujali krásnou střelou Adama Hanuse. Hosté vyrovnali z dorážky po přímém kopu, kdy střelu neudržel náš golman. Vytvořili jsme si do poločasu ještě dvě šance, ty jsme však nevyužili.
V první půli jsme byli nepatrně lepší a bylo to i díky silnému větru. V druhé půlce se hra otočila a hosté po větru nás tlačili. Ze tří šancí co si vytvořili branku nevstřelili. Naši se proti větru neprosadili a branku neohrozili. Remíza byla pro oba týmy asi spravedlivá.

Litomyšl/Čistá – Dolní Újezd 7:1 (3:1, 2:0, 2:0), penalty 4:6
23.2. 2017
Branky: Zvěřina 2x, Šmíd 2x, Jireček, Řehoř, Grus
hřiště: Litomyšl (UMT). Rozhodčí: Ivan Čech.
Sestava: Jireček - Zvěřina, Kmošek, Bálský - Řehoř, Hanus, Šmíd - Kodym, Grus, Fryauf

Další přípravný zápas odehráli naši ml.žáci doma proti D.Újezdu. V zápase hraném na 3x20 minut jsme byli jasně lepší a už od první minuty jsme si vytvářeli jednu šanci za druhou. Hosté hrozili z rychlých protiútoků, ze kterých využili jeden. V porovnání se zápasem s Ústím nad Orlicí nebyl tento zápas z naší strany moc pohledný. Hrálo se po většinu času na polovině soupeře, takže do plných a to nám moc nejde. Ještě stále je co zlepšovat. Příští čtvrtek od 16 hodiny nás čeká těžší soupeř, který nás důkladně prověří. Kluci se utkají s druhým celkem skupiny A krajského přeboru a to s Vysokým Mýtem.

Litomyšl/Čistá – Ústí na Orlicí 6:8 (2:4)
16.2. 2017
Branky: Řehoř 2x, Pecháček, Hanus, Kodym, Šmíd.
hřiště: Litomyšl (UMT). Rozhodčí: Ivan Čech

Sestava: Bálský, Jireček - Pecháček, Zvěřina, Kmošek - Řehoř, Hanus, Holec - Kodym, Grus, Šmíd.
Chyběli: Šalda, Fryauf, Nekvinda

K prvnímu přípravnému zápasu na jarní sezónu jsme nastoupili doma proti žákům z Ústí nad Orlicí. V zápase bohatém na branky byli hosté lepší co se kombinace, důrazu a koncovky týče. Po celý zápas jsme tahali za kratší konec a vždy jsme jen korigovali výsledek. Přesto však musím říct, že to nebylo zase tak špatné. Kluci se hodně snažili, dařila se i poměrně kombinace. Na první zápas to nebylo špatné. Další přípravné utkání odehrajeme opět ve čtvrtek od 16 hodin proti Dolnímu Újezdu.