17. kolo: Přelouč - Litomyšl/Čistá

Mladší žáci
Přelouč - Litomyšl/ Čistá 1:3

Fakta - Branky: Grus 2x, Šmíd. hřiště: Přelouč. Rozhodčí: Ziegler. Poločas: 0:1.
Sestava: Kmošek - Pecháček, Jireček, Stříteský, Šmíd, Bálský, Holec J., Grus, Beníšek, střídali: Huška, Žrout

Naši mladší žáci navázali na poslední dobou výborné výkony a naprosto přehráli první celek tabulky, který až do dnešního zápasu neprohrál ani jednou. Domácí celek jsme přestříleli 20:7, poměrně dost šancí jsme nevyužili. Na hřišti kluci ve velkém vedru nevypustili jediný souboj, bojovali s vypětím všech svých sil až do konce zápasu a zaslouženě zvítězili. Před všemi kluky dnes smekám a chválím. JEN TAK DÁL. Střely na branku 10:5, střely mimo branku 10:2, rohy 10:2. V sobotu 28.4. hrajeme doma, kdy přivítáme Lázně Bohdaneč. Začátek zápasu 11:15 hodin.

Přelouč - Litomyšl/Čistá 0:3

Fakta - Branky: Stráník, Šalda, Kopecký. hřiště: Přelouč. Rozhodčí: Ziegler. Poločas: 0:3.
Sestava: Renza - Jiskra Z., Peleška, Lipavský, Jiskra L., Šalda, Hanus, Jireček L., Kopecký, Štegner, Stráník, střídali: Dostál, Nekvinda, Štarman, Kmošek T.

Do Přelouče jsme odjeli v roli favorita a to kluci bezesporu hlavně v prvním poločase dodrželi a vyhráli ho 3:0. Druhý poločas už nebyl z naší strany tak povedený, ale i tak si kluci svůj náskok z první půle bezpečně pohlídali a odvezli si další zasloužené 3 body a nadále vévodí tabulce. Za první poločas pochvala všem. Střely na branku 6:5, střely mimo branku 9:4, rohy 6:2. K dalšímu zápasu nastoupíme doma v sobotu 28.4. v 9:30 hodin proti poslednímu celku tabulky Lázním Bohdaneč.

Zapsal: Čech Ivan