18. kolo: Litomyšl/Čistá - Lázně Bohdaneč

Starší žáci:
Litomyšl/Čistá - Lázně Bohdaneč 8:0

Fakta - Branky: Lipavský 5x, Štegner, Hanus, Štarman. hřiště: Litomyšl. Rozhodčí: Mach. Poločas: 1:0.
Sestava: Renza - Jireček F., Peleška, Kmošek T., Šalda, Hanus, Lipavský, Kopecký, Štegner, Stráník, Jiskra L., střídali: Dostál, Nekvinda, Štarman, Bálský

Jednoznačná záležitost našeho celku. První poločas nebyl moc pohledný. Kluci se zkoušeli prosazovat individuálně namísto kombinace a ovoce to žádné nepřineslo. Dobře bránící mladíci Bohdanče a velmi dobře chytající jejich brankář nám po mnoha zahozených šancích dovolili skórovat pouze jednou v prvním poločase. Druhý poločas jsme se již prosadili střelecky lépe a navýšili na konečných 8:0. Střelecky zazářil tentokrát Filip Lipavský, autor 5 branek. Střely na branku 13:0, střely mimo branku 12:0, rohy 9:0. K dalšímu zápasu nastoupíme v sobotu 5.5. v Přelovicích. Začátek zápasu v 9:30 hodin.

Mladší žáci:
Litomyšl/ Čistá – Lázně Bohdaneč 5:0

Fakta - Branky: Bálský 3x, Grus, Jireček. hřiště: Litomyšl. Rozhodčí: Mach. Poločas: 1:0.
Sestava: Kmošek - Pecháček, Jireček, Huška, Šmíd, Bálský, Holec J., Grus, Čermák, střídali: Žrout, Pekárik, Holec R., Stříteský, Řehoř

Proti týmu, který se nacházel bod před námi, jsme začali dobře a hned od začátku se nám podařilo vytvořit tlak, ale ne a ne se prosadit střelecky. Vedení jsme se ujali až ve 29 minutě zápasu, první trefou Pavla Bálského. Do druhého poločasu jsme nastoupili ještě odhodlaněji a důrazněji a to přineslo ovoce v podobě branek. Hosté 2x zahrozili, ale vždy nás podržel náš golman, který udržel své první čisté konto za dobu působení v Litomyšli, gratuluji. Tento zápas nepatřil z naší strany k těm nejlepším co jsme odehráli na jaře, ale i tak jsme byli lepší a zaslouženě zvítězili. Střely na branku 8:2, střely mimo branku 10:1, rohy 3:2. V sobotu 5.5. hrajeme venku, kdy zajíždíme do Přelovic. Začátek v 11:15 hodin.

Zapsal: Čech Ivan.