19. kolo: Přelovice - Litomyšl/Čistá

Starší žáci
Přelovice - Litomyšl/Čistá 2:5

Fakta - Branky: Novák, Šmarda - Lipavský 3x, Jireček L., Stráník. hřiště: Přelovice. Rozhodčí: Volný - Novák, Kopecký. Diváci: 60. Poločas: 0:4.
Sestava: Renza - Jireček F., Peleška, Ryšan, Kmošek T., Jiskra L., Hanus, Jireček, Kopecký, Stráník, Lipavský - střídali: Dostál, Štegner, Štarman, Bálský
Starší žáci pokračují ve své spanilé jízdě a vezou další 3 body. První poločas byli jasně lepší a vyhráli ho 4:0. Druhá půle už nebyla tak povedená a domácím se v závěru podařilo snížit dvěma brankami na konečných 2:5 z pohledu domácích. Střelecky opět zazářil Filip Lipavský, autor 3 branek. Bohužel jsme přišli o naši oporu v brance Jáchyma Renzu, který v 59. minutě zápasu při nešťastném zákroku a dopadu na rameno musel ze zápasu odstoupit. Po rentgenu víme, že to odnesla klíční kost. Všichni přejeme Jáchymovi brzké uzdravení. Střely na branku 8:3, střely mimo branku 5:2, rohy 4:2. K dalšímu zápasu nastoupíme v sobotu 12.5. na hřišti v Čisté, kde přivítáme Třemošnici. Začátek zápasu v 9:30 hodin.

Mladší žáci

Fakta - Branky: Mach, Novák - Čermák 2x, Grus 2x, Pecháček. hřiště: Přelovice. Rozhodčí: Volný. Diváci: 60. Poločas: 0:3.
Sestava: Kmošek - Pecháček, Jireček, Kodym, Šmíd, Bálský, Holec J., Grus, Čermák - střídali: Huška, Stříteský, Řehoř, Beníšek.

Do Přelovic jsme odjížděli s očekáváním vyrovnaného zápasu, neboť domácí byli na 5 místě tabulky. Tým domácích tvořený převážně mladšími, ale šikovnými kluky jsme nepodcenili a zápas ovládli. Kluky musím pochválit za jejich nasazení. Vedla se jim i zdárně kombinace, na kterou se dalo koukat. Trochu si kluci zápas zkomplikovali ve druhém poločase, kdy domácím dovolili stáhnout na 3:2. Během 3 minut kluci odskočili opět na rozdíl 3 branek a konec zápasu si již pohlídali. Střelecky jsme dominovali a i herně jsme byli lepší a zaslouženě vezeme 3 body. Střely na branku 14:5, střely mimo branku 7:4, rohy 8:2. V sobotu 12.5. hrajeme v Čisté, kde přivítáme poslední celek naší tabulky Třemošnici. . Začátek v 11:15 hodin.
Zapsal: Čech Ivan