2. kolo: Litomyšl/Čistá - Žamberk

Starší žáci:
Litomyšl/Čistá - Žanberk 2:0

Fakta - Branky: Stráník, Bálský. hřiště: Čistá. Rozhodčí: Radek Halva. Diváci: 30. Poločas: 2:0.
Sestava: Renza - Peleška. Lipavský, Ryšan, Jiskra Z. - Jiskra L., Stráník, Šalda - Kopecký, Štegner, Pecháček - střídali: Bálský, Ondruška, Kmošek T..

Po odloženém prvním mistráku jsme začali sezónu v Čisté, kde jsme se utkali se Žamberkem. Po většinu zápasu jsme měli více ze hry. Vedení jsme se ujali po rohu Ondry Pelešky, dorážkou Pepi Stráníka. To běžela 14 minuta zápasu. Minutu před poločasem na 2:0 zvýšil Pavel Bálský, kterého poslal do šance Pepa Stráník, krásnou přihrávkou za obranu. Ve druhém poločase již branka nepadla. Naši útočníci se předháněli kdo zahodí více šancí. Sám Kopecký neproměnil minimálně 6 tutovek. Soupeři jsme toho moc nepovolili. Přijdou určitě těžší zápasy, kde zahazování tak obrovských šancí by nás mohlo hodně mrzet. V tom je potřeba se zdokonalit a potrénovat.
Střely na branku 10:4, střely mimo branku 4:1, rohy 5:1.

---------------------------------------
Mladší žáci
Litomyšl/Čistá - Žamberk 3:2

Fakta - Branky: Holec J. 2x, Bálský - Brebis, Kos. hřiště: Čistá. Rozhodčí. Radek Halva. Diváci: 50. Poločas 2:1.
Sestava: Kmošek - Pecháček, Bálský, Řehoř - Holásek, Šmíd, Holec J. - Kodym, Grus, střídali: Beníšek, Holec R., Pekárik, Žrout

Po debaklu s Moravany 0:9 jsme potřebovali kluky nastartovat k lepšímu výkonu. To se nám podařilo a kluci odmakali celí zápas. Soupeř nebyl lehký, troufnu si říct, že remíza by byla asi zasloužená. Vedení jsme se ujali hned v 1. minutě zápasu kdy se křižnou střelou krásně trefil Honza Holec. Ve 14. minutě zvyšuje na 2:0 hlavou Pavel Bálský po rohu Davida Šmída. Vytvořili jsme si i další šance. Ty jsme však nevyužili a hostům se podařilo snížit ve 24. minutě na poločasových 1:2. Druhý poločas byl vyrovnaný a hostům se podařilo vyrovnat na 2:2., Když už se zdálo, že zápas skončí remízou tak se krásně trefil opět Honza Holec, to běžela 53 minuta zápasu. Toto hubené vedení se nám podařilo udržet.
Střely na branku 12:12, střely mimo branku 8:9, rohy 7:5.
Zapsal: Čech Ivan.