4. kolo: Litomyšl/Čistá - Přelouč

Starší žáci
9.9. 2017
Litomyšl/Čistá - Přelouč 2:0

Fakta - Branky: Stráník, Hanus. Hřiště: Litomyšl. Rozhodčí: Horníček - Kopecký, Vinarčík. Diváci: 60. ŽK: 0:1. Poločas: 0:0.
Sestava: Renza - Peleška. Lipavský, Ryšan, Jiskra Z. - Kopecký, Hanus, Šalda - Bálský, Stráník, Jiskra L. - střídali: Štegner, Kmošek, Jireček

K dalšímu zápasu jsme nastoupili opět doma, tentokrát proti Přelouči. Tento zápas kluci zvládli a potvrdili podzimní formu. O koncovce se již bavit nebudeme, je to stále stejná písnička. Šancí na 3 zápasy. Soupeř poprvé a naposled vystřelil na naši branku v poslední minutě zápasu. Kluci se dočkali první branky až ve druhém poločase, kdy otevřel skóre opět Pepa Stráník. O dvě minuty později se trefuje poprvé ve starších žácích Adam Hanus. Zápas vypadá i podle statistik jednoznačně, ale nebylo tomu zdaleka tak. Hosté stále hrozili rychlými protiútoky, ty však likvidovala již před vápnem naše velmi dobře hrající obrana. Chválím kluky za předvedenou hru, dnes se na to dalo koukat a pohledných akcí a kombinací bylo oproti minulému zápasu podstatně více. Střely na branku 9:1, střely mimo branku 6:0, rohy 9:1. V sobotu 16. 9. zajíždíme do Lázní Bohdaneč, kde změříme síly zatím s posledním celkem tabulky a to v 9:30 hodin.

Mladší žáci
Litomyšl/Čistá - Přelouč 0:8

Fakta - Branky: Köhler 2, Syrovec, Novák, Hrobař, Koth, Vencl, Lampárek. Hřiště: Litomyšl. Rozhodčí: Horníček. Diváci: 50. Poločas: 0:3.
Sestava: Kmošek - Pekárik, Bálský, Jireček - Kodym, Šmíd, Holec J. - Beníšek, Grus - střídali: Holec R., Žrout

Mladší žáci utrpěli další těžkou porážku, Poločasových 3:0 bylo ještě přijatelných. Naši kluci se téměř na nic nezmohli. Byla znát velice absence Matěje Pecháčka, kapitána týmu a Fandy Řehoře, který je taky toho schopen hodně oběhat, Pavel Bálský měl poločas za starší žáky v nohách, ostatní se z různých důvodů omluvili. Chybělo 6 hráčů ?!. Nic víc k tomu není co dodat, pokud se nezlepší docházka na tréninky a poctivá práce na trénincích lepší výsledky se nedostaví. Další zápas kluky čeká v sobotu 16.9. v 11:15 v Lázních Bohdaneč.

Zapsal: Čech Ivan