STARŠÍ ŽÁCI
Litomyšl/ Čistá - Pardubičky 2:4 (1:1)

Fakta - Branky: Bálský, Nekvinda, hřiště: Litomyšl. Rozhodčí: Frank Vojtěch.
Sestava: Dostál - Kmošek T., Jireček, Šmíd, Pecháček, Holec, Šalda, Hanus, Čermák, Grus, Bálský, střídali: Brýdl, Řehoř, Nekvinda, Kodym

K prvnímu zápasu jsme nastoupili doma proti 4. týmu tabulky. První poločas si troufnu říct, že byl naprosto vyrovnaný a zaslouženě skončil 1:1. Hosté se ujali vedení v 18. minutě po rohu hlavou. Do konce prvního poločasu se nám podařilo srovnat Pavlem Bálským po střele Davida Šmída, to běžela 32. minuta. Druhý poločas jsme chtěli odehrát ve stejném tempu jako ten první. Bohužel hned ve druhé minutě dostáváme druhou branku. I na ni se nám podařilo odpovědět. To po nádherné kolmici Adama Hanuse vyrovnává na druhý pokus Jan Nekvinda. Bohužel klukům došli síly a posledních 10 minut někteří šlapali vodu a to se projevilo i na vývoji zápasu. Soupeř nás začal přehrávat a v rozmezí 5 minut nám dává 2. branky a tím bylo rozhodnuto. Klukům se nedá vytknout bojovnost a stálá snaha. Některé kombinace měli hlavu a patu. Je potřeba se vyvarovat nesmyslných zbytečných chyb, které předcházely obdrženým brankám. Z tohoto zápasu jsme mohli urvat víc. Škoda. Další zapas hrajeme v sobotu 13.4. v České Třebové, kde si troufnu říct, že nás čeká ještě těžší soupeř. Začátek v 9:30 hodin

MLADŠÍ ŽÁCI
Litomyšl/ Čistá - Pardubičky 2:8 (2:1)

Mladší žáci byli na tom ještě lépe po prvním poločase než starší. Ty ho dokonce vyhráli 2:1 po brankách Sebastiana Šaldy a Romana Beníška. Druhý poločas však vůbec nezvládli. Odpadli naprosto fyzicky a soupeři přestali stíhat. V té době se na ně valil jeden útok za druhým a v naší síti přibývala jedna branka za druhou. K prvnímu poločasu se nedalo co vytknout. Druhý poločas byl špatný ve všech směrech. U většiny kluků se projevila malá účast na trénincích v přípravném období, kde jich chodilo 6 – 8 hráčů a to je žalostně málo. Ostatní se objevili na tréninku až těsně před sezónou a to je bohužel pozdě.