Mladší žáci

Starší žáci

Starší žáci

Litomyšl/Čistá - Holice 5:0

Fakta - Branky: Pecháček, Holec, Čermák, Bálský, Šalda. hřiště: Litomyšl. Rozhodčí: Vojtěch Frank. Poločas: 2:0.
Sestava: Dostál - Šalda, Jireček, Šmíd, Kodym, Holec, Pecháček, Hanus, Čermák, Grus, Bálský - střídali: Kmošek M., Řehoř, Stříteský, Nekvinda, Brýdl, Kmošek T.

Klukům jsem před začátkem zápasu říkal, že pokud odehrají tento zápas v takovém nasazení jako poslední 3 kola tak nemohou prohrát. Kluci si slova vzali k srdci a zápas odehráli velice dobře. Po většinu zápasu byli lepší a zaslouženě vyhráli. Vedení jsme se ujali brankou Matěje Pecháčka v 19. minutě zápasu. Na 2:0 navýšil po chybě hostujícího golmana Honza Holec, to běžela 32. minuta. Po krásné akci navýšil ve druhém poločase Šimon Čermák na 3:0. Hned minutu po této brance se trefuje Pavel Bálský. Na konečných 5:0 uzavírá skóre Sam Šalda v poslední minutě zápasu. Za předvedený výkon všechny kluky chválím. K poslednímu zápasu této sezóny zajíždíme v sobotu 15.6. do Moravské Třebové, kde si to rozdáme o konečné 6. místo tabulky. Začátek je v 9:30 hodin.