20. kolo: Moravská Trebová - Litomyšl/Čistá

Moravská Třebová - Litomyšl/Čistá 2:0

Fakta - Branky: 46' Hladil, 65' Petr. hřiště: M.Třebová. Rozhodčí: Papežík Jakub. Poločas: 0:0
Sestava: Dostál - Šalda, Jireček, Šmíd, Kodym, Holec, Pecháček, Hanus, Čermák, Grus, Bálský - střídali: Kmošek M., Řehoř, Stříteský, Nekvinda, Brýdl, Kmošek T.

Klukům se přímý souboj o konečné 6. místo nepovedl. První poločas ještě vypadal nadějně. Domácí sice měli mírnou převahu, ale do šancí jsme se dostávali i mi. U střely Davida Šmída chyběl kousek a vedli jsme, ale bohužel jeho střela skončila na břevně. Ve druhém poločase jako by klukům v úmorném teplu došli síly a soupeři kupodivu ne. Domácí druhou půli byli lepší a zaslouženě vyhráli. Byli hladovější po vítězství, důraznější a více běhali. Škoda, šesté místo po vydařeném jaru by klukům slušelo více.

HODNOCENÍ SEZÓNY

Do sezóny jsme vstupovali s tím, že nebudu hodnotit postavení v tabulce ale jednotlivé výkony hráčů a výkon celého týmu. Bylo to z důvodu, že tuto sezónu tým tvořili převážně kluci, co přišli z mladších žáků, tudíž ročníku 2005. Po podzimu klukům patřila 8. příčka při bilanci 3 výhry a 7 porážek a skóre 9:26. Podzim byl těžký, kluci se rozkoukávali nově ve skupině A, ale poslední zápasy už nebyli vůbec špatné. Jaro už klukům vyšlo lépe, nasázely soupeřům 24 branek a obdrželi 26, bodů nasbírali 14. To znamená, že vyhráli 4 zápasy, jeden remizovali a vyhráli na penalty a utrpěli 5 porážek. Chtěl bych klukům poděkovat za předvedené výkony, zejména na jaře a za tréninkovou docházku, která byla téměř v průměru 80%. Celé jaro bylo na tréninku 14 – 18 kluků a tím se to projevilo samozřejmě i na jarních výkonech v zápasech. Přeji krásné prázdniny a sejdeme se 5.8. v 16:00 hodin na prvním tréninku na novou sezónu.