Starší žáci
Letohrad – Litomyšl/Čistá 1:0 (1:0)

hřiště: Letohrad. Rozhodčí: p. Valenta Jan
Sestava: Dostál - Holec, Jireček, Šmíd, Kmošek T., Šalda, Hanus, Pecháček, Čermák, Nekvinda, Bálský - střídali: Grus, Brýdl

Z Letohradu nevezeme ani bod. Je mi kluků líto a mrzí to i mě samotného. Poněvadž jsme si měli odvézt body 3. Prohráli jsme brankou z 2 minuty zápasu. První poločas byl vyrovnaný, domácí hrozili rychlými protiútoky, ale i naši kluci si vytvořili šance. Druhá půle patřila nám. Kluci hráli velice dobře a byli lepším týmem. Bez vstřelené branky se vyhrát bohužel nedá a to byl náš největší problém. Za výkon si zaslouží všichni pochvalu. Vyzdvihl bych dnes výkony Honzi Nekvindy, Šimona Čermáka a hlavně Filipa Jirečka, který na postu stopéra předvedl 100 procentní výkon. Další zápas odehrajeme opět venku a to na hřišti favorita soutěže v Hlinsku. Hraje se v sobotu 20.10. v 9:30 hodin.

Mladší žáci
Letohrad - Litomyšl/Čistá 10:1 (3:0)

Branky: Hynek. hřiště: Letohrad. Rozhodčí: p. Valenta Jan
Sestava: Žroutová - Huška, Grus, Tringela, Hloušek, Šalda, Havelka, Hynek, Beníšek - střídali: Žrout, Holec, Loskot, Vojáček, Pavliš,

Naši mladší kluci vydrželi jako vždy první poločas držet krok s favoritem zápasu. Druhý poločas už domácí dominovali a přehráli nás ve všech směrech, byli důraznější, rychlejší a i kombinačně lepší. Přes zimu čeká trenéry velká práce tyto vlastnosti do kluků dostat. Další zápas nás čeká tuto sobotu 20.10. v Hlinsku, výkop v 11:15 hodin.

Zapsal: Čech Ivan