Starší žáci
Hlinsko – Litomyšl/ Čistá 4:0 (3:0)

branky: . hřiště: Hlinsko. Rozhodčí: Hloušek Zdeněk
Sestava: Dostál - Holec, Jireček, Šmíd, Kmošek T., Šalda, Hanus, Pecháček, Čermák, Nekvinda, Bálský - střídali: Grus, Brýdl, Řehoř

Do Hlinska jsme odjížděli s pocitem, že můžeme jen překvapit. To se však nestalo. Favorit soutěže byl nad naše síly a možnosti. Ve 13 minutě jsme prohrávali již 3:0. Pak jako by se kluci uklidnili a začali hrát. Urostlí domácí nás však do větších příležitostí první půlku nepustili. Druhý poločas byl i díky vystřídání domácích vyrovnanější. Na dnešního soupeře jsme neměli a po zásluze zvítězil. Další zápas odehrajeme opět venku a to na hřišti Holic, kterým bychom rádi vrátili porážku z poháru. Hraje se v neděli 28.10. v 9:30 hodin.

Mladší žáci
Hlinsko - Litomyšl/Čistá 6:1 (1:1)

Fakta - Branky: Grus. hřiště: Hlinsko. Rozhodčí: Hloušek Zdeněk
Sestava: Žroutová - Huška, Grus, Tringela, Hynek, Šalda, Havelka, Tmej, Beníšek - střídali: Žrout, Loskot, Vojáček, Kodym, Soukup

Mladší žáci by potřebovali, kdyby se hrálo pouze jednou 35 minut. Druhý poločas jim vždy dojdou síly a dostanou hodně branek. Chybí klukům fyzická kondice, bez níž se nedá druhý poločas zvládnout. Přechod z přípravky na větší hřiště není jednoduchý. Bude potřeba přes zimu nabrat kondici a jaro bude určitě lepší. Další zápas nás čeká tuto neděli 28.10. v Holicích, výkop v 11:15 hodin

Zapsal: Čech Ivan