Starší žáci
Letohrad - Litomyšl/ Čistá 2:1

Fakta - Branky: Bálský. hřiště: Letohrad. Rozhodčí: Macek Otmar. Poločas: 1:1.
Sestava: Kmošek - Holec J., Šmíd, Grus, Stříteský, Řehoř, Pecháček, Bálský, Čermák, Beníšek, Kodym - Holec R., Coufal, Huška

Ke druhému zápasu jsme jeli s odhodláním zopakovat výkon z prvního zápasu. Zůstalo však jen u odhodlání. Nezačali kluci špatně. V 15. minutě mohli vézt 4:0 a nikdo by se nedivil. Dvakrát šel sám na branku Pavel Bálský a nedal. Po špatné rozehrávce domácího golmana se do třetice dostal do šance Pavel Bálský, kterou proměnil. To běžela 10. minuta zápasu. Kluci vesele zahazovali další šance. Největší Matyáš Kodym z jednoho metru netrefil branku hlavou. Po té se naše hra vytratila a zápas začali ovládat domácí, kterým se ve 31. minutě podařilo vyrovnat. Druhý poločas byl z naší strany hodně špatný, odchozený. Bylo sice teplo, ale kupodivu domácím to nevadilo a byli druhou půli lepší, více běhali a dá se říct, že druhou branku si i zasloužily. Ta také přišla v 57. minutě. Klukům se již srovnat nepodařilo. Nevím, jestli došlo u kluků k podcenění soupeře, který v prvním kole dostal 12 branek nebo jestli mělo na výkon vliv horko. V každém případě hráli špatně a nebyli si schopni přihrát párkrát za sebou míč. Soupeř si zasloužil vyhrát. O nápravu se kluci mohou pokusit v sobotu 7.9. v 9:30 hodin v domácím zápase , kdy k nám dorazí kluci z České Třebové.

Mladší žáci
Letohrad - Litomyšl/ Čistá 4:0

Sestava: Žroutová - Fišmon, Pavliš, Coufal, Kmošek V., Šalda, Loskot, Hynek, Tmej, Fišmon - střídali: Křivka, Dvořák, Havran, Loskot, Stříteský, Klusoň, Čermák, Knap, Rejzek, Bis, Vomáčka, Havelka, Kodym.

Mladší žáci proti domácím odehráli první poločas bez branek. Čelili však velkému tlaku domácích. Kluci se na polovinu soupeře dostávali sporadicky. Ve druhé půlce domácí tlak ještě vystupňovali a přidali i branky a zcela zaslouženě vyhráli. K dalšímu zápasu kluci nastoupí doma proti České Třebové a to 7.9.v 11:15 hodin