3. kolo: Litomyšl/Čistá - Česká Třebová

Starší žáci
Litomyšl/Čistá - Česká Třebová 3:0
Fakta - Branky: 35. Šmíd (PK), 51. Grus, 54. Coufal. Rozhodčí: Lochman - Jireček, Neugebauer. ŽK: 3:2. Poločas: 1:0.
Sestava: Kmošek - Holec J., Šmíd, Grus, Kodym, Huška, Pecháček, Bálský, Čermák, Beníšek, Řehoř - střídali: Holec R., Coufal, Tmej

Po celovečerním dešti jsme byli nuceni odehrát zápas na umělce, neboť tráva byla pod vodou. Prvních 15. minut patřilo našemu soupeři, kdy byl lepší. Pak se hra vyrovnala a začali jsme přebírat iniciativu v zápase. Vedení jsme se ujali v poslední minutě poločasu z penalty po ruce hostujícího hráče. Penaltu proměnil David Šmíd. Druhý poločas jsme odehráli slušně a po rohu Davida Šmída se nadvakrát prosadil Matyáš Grus. Na 3:0 navýšil Václav Coufal, kdy brankář hostí váhal s rozehrou tak dlouho až mu míč sebral důrazným napadáním Vašek a do prázdné branky zpečetil naši výhru. Až na nějaké zbytečně tvrdé zákroky našich kluků je musím pochválit za předvedenou hru, nasazení a bojovnost. V dalším kole nás čeká těžký soupeř a tam musíme předvést ještě lepší výkon, pokud chceme bodovat. Jede se do Hlinska a to v sobotu 14. 9. začátek zápasu 9:30 hodin.
Ivan Čech

Mladší žáci
Litomyšl/Čistá - Česká Třebová 1:1
Fakta - Branky: 11. Coufal - 32. Kumpošt. Rozhodčí: Lochman. Poločas: 1:0.
Sestava: Žroutová - Fišmon, Pavliš, Křivka, Šalda, Hynek, Tmej, Coufal, Havelka - střídali: Dvořák, Havran, Loskot V., Loskot M., Klusoň, Čermák, Knap, Rejzek,

Druhý domácí zápas a druhá remíza. Tentokrát však kluci nedoháněli nepříznivý stav, ale ujali se vedení Vaškem Coufalem v 11. minutě zápasu. Hra byla stále vyrovnaná s mírnějším tlakem hostí. Naše dobře fungující obrana je však do ložených šancí nepouštěla. Začátek druhého poločasu kluci zaspali a hostům se ve 32. minutě podařilo vyrovnat. Hosté byli i ve druhém poločase lepší, ale na skóre se již nic nezměnilo. Pochvalu si zaslouží naše celá obrana v čele s nejlepším hráčem Filipem Pavlišem. V sobotu 14. 9. jedeme do Hlinska. Začátek zápasu v 11:15 hodin.