STARŠÍ ŽÁCI
Litomyšl/Čistá - Polička 2:2 PK: 4:5

Fakta - Branky: Grus, Bálský. hřiště: Litomyšl. Rozhodčí: Štěrba
Sestava: Kmošek - Holec J., Šmíd, Grus, Kodym, Řehoř, Pecháček, Bálský, Čermák, Beníšek, Pilař - střídali: Holec R., Šalda, Coufal, Tmej.

Proti Poličce jsme začali vlažně a prvních 10 minut patřilo hostům. Pak začali hrát i naši kluci a začínali být lepší. Z našeho vzrůstajícího tlaku jsme vytěžili několik přímých kopů a rohů. Z jednoho z nich jsme se prosadili a ujali se Matyášem Grusem vedení 1:0. Z našeho vedení jsme se však neradovali dlouho, pouze 1 minutu a bylo srovnáno. To jsme si dali vlastní branku. Ještě do poločasu jsme se ujali opět vedení a to nádhernou střelou Pavla Bálskýho. Druhý poločas nebyl příliš pohledný. Vázla klukům kombinace, dopouštěli se zbytečných chyb a hosté toho využili v 53 minutě, kdy srovnali na konečných 2:2. V penaltách byli hosté 100%, kdežto mi jsme jednu penaltu neproměnili a tak si hosté odvezli o nás 2 body. Teď nás čekají Moravany v neděli 29. 9. 2019 v 10:00 hodin.