6. kolo: Moravany/Dašice - Litomyšl/Čistá

Moravany/Dašice - Litomyšl/ Čistá 5:1

Fakta - Branky: Šafránek 3, Pinkas, Provazník - Holec J.. Rozhodčí: Slíž - Klos, Jireček. ŽK: 0:1. Poločas: 4:0.
Sestava: Kmošek - Holec J., Kodym, Grus, Stříteský, Huška, Pecháček, Šmíd, Čermák, Beníšek, Pilař - střídali: Holec R., Rejzek, Loskot

Zápas jsme začali špatně, nekoncentrovaně a to rozhodlo utkání. V 11. minutě prohráváme 3:0 a defakto bylo po zápase. Z této úvodní facky se kluci vzpamatovávali celý první poločas, kdy se nic nedařilo. Navíc chybělo nasazení, důraz a bylo to téměř bez kombinace. To ještě ve 24 minutě domácí zvyšují na poločasových 4:0. Druhá půle byla o poznání lepší a vyrovnanější i díky vystřídání domácích habánů. Začala se dařit kombinace a vytvářeli jsme si i šance. Branky jsme se dočkali až v 59 minutě, kdy kluci pěknou akcí po levé straně, vedenou Honzou Holcem, který jakož to bek zatáhl míč až do vápna a po svém uvolnění zakončil střelou, která skončila v síti. Po té šel sám na branku Šimon Čermák. Jeho střela však skončila na tyči a dorážku odmítl Radek Holec, který sám před brankou míč nedopravil do sítě. Po té se prezentoval pěknou střelou David Šmíd, ta skončila bohužel těsně vedle. Po těchto dvou velkých gólovkách, kdy jsme mohli zápas zdramatizovat se dostali k naší brance domácí a ukázali klukům jak proměňovat šance a navýšili na konečných 5:1. Kluci si musí uvědomit že se musí začít hrát od začátku a ne až když jim teče do bot. Venku se nám stále nedaří bodovat. Všechny body máme z domácích zápasů a tak nezbývá než doufat že v neděli, kdy hrajeme doma zase nějaké ty bodíky do tabulky přidáme. Zápas začíná v 9:30 hodin.