8. kolo: Litomyšl/Čistá - Moravská Třebová

Litomyšl/Čistá - Moravská Třebová 6:2 (3:2)

Fakta - Branky: Bálský 3, Řehoř, Čermák, Huška - Chalupa, Cina. Rozhodčí: Vařejčko - Jireček, Šejnoha.
Sestava: Kmošek - Holec J., Kodym, Grus, Stříteský, Šmid, Pecháček, Bálský, Čermák, Pilař, Řehoř - střídali: Holec R., Huška

Doma proti Moravské Třebové jsme byli mírným favoritem, neboť hosté měli na svém kontě pouze jedno vítězství. Hned v první minutě se ujímáme vedení Fandou Řehořem, který po úniku v klidu zakončil k levé tyči. Jako již tradičně jsme měli opět svou slabou desetiminutovku a v 9 a 12 minutě dostáváme slepené dvě branky a pohráváme 1:2. Do poločasu se nám naštěstí podařilo dvěma dorážkami Pavla Bálskýho otočit na 3:2 v náš prospěch. Druhý poločas jsme již zvládli s přehledem. Na 4:2 navýšil po úniku Šimon Čermák, to běžela 49 minuta. Na 5:2 zvýšil v 57 minutě opět Pavel Bálský a završil s tím svůj hattrick. Na konečných 6:2 uzavřel skóre 8 minut před koncem pěknou pohotovou střelou Viktor Huška. Hosté hrozili svými rychlými brejky, které jsme si už ve druhé půli pohlídali. Kluci vyhráli zaslouženě a konečně už zase naplno bodovali. V neděli 20.10 nás čeká další zápas, kdy v 11:30 hodin nastoupíme v Ústí nad Orlicí, kde se nám poslední dobou moc nedaří. Já však doufám, že kluci zaberou a přivezou body konečně i z venku.